Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : LEE

Numer telefonu : 86-13659253658

WhatsApp : +8613659253658

Free call
XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD

XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD

Domagaj się identyfikowalności, serializacji

  • XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD
  • XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD
  • XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki: ZZ TOP narzędzia olejowe Ilość pracowników:
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000 Rok założenia: 2012
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

ZZ TOP Oil Tools Co., Ltd z siedzibą w mieście XI'AN w Chinach, zapewniamy pełną obsługę w zakresie projektowania, produkcji i dostaw narzędzi wiertniczych do pól naftowych i sprzętu Wellhead.

 

W ciągu ponad 10 lat staliśmy się szybko rozwijającą się organizacją, teraz nasze dwie podfabryki, wyposażone w tokarki CNC, Miller, wiertarkę do głębokich otworów i inne zaawansowane maszyny, mają wystarczającą zdolność produkcyjną, aby spełnić wymagania klientów.Tworzymy profesjonalny i silny zespół, w tym dział techniczny, sprzedaży, logistyki i wiodący zarząd, który sprawia, że ​​nasza firma odnosi sukcesy w zakresie produkcji i dostarczania opłacalnych narzędzi wiertniczych oraz tworzy wartość dodaną dla klientów na całym świecie.

 

Teraz nasze narzędzia są dostarczane na całym świecie i cieszą się dobrą reputacją. Zawsze koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom wysoce wydajnej i specjalistycznej obsługi, a do każdego zapytania podchodzimy ze skrupulatną uwagą na specyfikacje techniczne i nalegamy na „identyfikowalność, serializację” dla każdego narzędzia.Będziemy nadal wprowadzać innowacje i dostarczać trwalsze produkty i niezawodne usługi dla klientów na całym świecie.

 

 

 

Historia

ZZ TOP Oil Tools znajduje się w XI'AN City w Chinach, od ponad 15 lat zajmujemy się dostawą sprzętu do pól naftowych, teraz rozwijanym z dwoma podfabrykami i ustanawiamy dwie marki dla naszych urządzeń.Jednym z nich jest „Techcore” dla narzędzi do testowania trzpieni wiertniczych, narzędzi do rur zwijanych, narzędzi przewodowych i innych narzędzi wiertniczych.Drugi to "JC Wellhead" dla sprzętu do kontroli odwiertu, sprzętu do głowicy i powiązanych części.

 

Teraz nasze narzędzia są dostarczane na całym świecie i cieszą się dobrą reputacją. Zawsze koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom wysoce wydajnej i specjalistycznej obsługi, a do każdego zapytania podchodzimy ze skrupulatną uwagą na specyfikacje techniczne i nalegamy na „identyfikowalność, serializację” dla każdego narzędzia.Będziemy nadal wprowadzać innowacje i dostarczać trwalsze produkty i niezawodne usługi dla klientów na całym świecie.

 

 

Usługa

Nasze wyróżnione produkty obejmują następujące usługi:

 

* Narzędzia do odwiertów wiertniczych

-Narzędzia do testowania trzpieni wiertniczych (narzędzia APR):

Pełnowymiarowy paker, CHAMP Packer, HPHT Packer, zawór cyrkulacyjny RTTS,

Zawór cyrkulacyjny z płytką bezpieczeństwa, zawór bezpieczeństwa RD, złącze bezpieczeństwa RTTS, zawór OMNI, wielocyklowy zawór cyrkulacyjny, zawór testowy odwiertu, zawór Select Tester, zawór LPR N-Tester, zawór testowy mechaniczny, zawór testujący przewody, zawór Super Safety, BOP Zawór bezpieczeństwa, zawór spustowy typu tulejowego, próbnik z płytką bezpieczeństwa itp.

 

- Narzędzia do rur zwijanych

Złącze, zawór zwrotny, głowica silnika, obrotowe narzędzia do mycia, połączenie przegubowe powierzchni,

Zacisk typu ślizgowego, centralizator itp.

 

- Narzędzia do perforacji

Perforator, system pistoletów perforujących, perforowany pojemnik na ładunki.

 

- Ciąg narzędzi przewodowych:Gniazdo liny-gruszka, gniazdo liny-dysk i sprężyna, gniazdo liny-typ poślizgu, złącze obrotowe, złącze obrotowe o dużej wytrzymałości, standard trzpienia, trzpienie-wolfram, wypełnione ołowiem trzpieniowym, wypełnione wolframem trzpieniowym, wałek trzpieniowy, akcelerator, Słoik łączący, słój rurowy, słój sprężynowy, słój hydrauliczny, słój na kostkę, szybkozłącze zamka, BDK Heavy Duty QRJ, szybkozłącze przewodowe, zwrotnica, przegub kabłąkowy, wytrzymały przegub przegubowy, centralizator sprężynowy, centralizator rowkowany, centralizator rolkowy

 

* Sprzęt Wellhead

 

- Zawory głowicy studniowej:

Zasuwy, zawory grzybkowe, zawory dławiące, zawory zwrotne, zawory błotne i różne części zaworów głowicy itp.

- Kolektor głowicy:

Kolektor Choke and Kill, kolektor do wiercenia w podłodze, kolektor szczelinowania, kolektor do testowania studni.

- Wyposażenie studni:Choinka Wellhead / X-Tree, głowica obudowy, wieszak obudowy, głowica rury, wieszak rury, szpula obudowy, szpula rury, szpula wiertarska itp.

- Adapter głowicy:Szpula dystansowa / szpula wznośna, adapter kołnierzowy, kołnierz Union, kołnierz adaptera z podwójnymi kołkami, kołnierz szyjki spawanej, kołnierz ślepy, kołnierz towarzyszący, kołnierz instrumentu,

Zacisk i piasta głowicy itp.

- Zintegrowane okucia Wellhead:Hammer Union, Elbow, Swivel Joint, Block Cross, Block Tee, Straight Pipe, Pipe Loops itp.

- Sprzęt do kontroli studni:

Pierścieniowy BOP, RAM BOP, Sucker Rod BOP, BOP Stack, Wireline BOP itp.

- Pakiet do testowania studni powierzchniowych:

Drzewo testowe powierzchni (głowica), zawór bezpieczeństwa powierzchni (SSV), system ESD, nagłówek danych, kolektor dławika, kolektory rozdzielacza oleju, rozdzielacz gazu

Nasz zespół

ZZ TOP Oil Tools to wybitni i profesjonalni liderzy, którzy pracują w tej dziedzinie od ponad 25 lat.wMamy energiczny i innowacyjny profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju technicznego, aby nasza firma miała silną zdolność do badania i opracowywania nowych narzędzi i sprzętu zgodnie z wymaganiami klientów.Wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem w naszej hali produkcyjnej sprawiają, że nasze produkty są dobrej jakości i gwarantują terminy realizacji.

 

Chiny XI 'AN ZZ TOP OIL TOOLS CO.,LTD profil firmy 0

 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@zztopoiltools.com
+8613659253658
13659253658
86-13659253658